Tarım Kredi Lojistik Anonim Şirketi;

25 Ocak 2017 tarihinde Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği tarafından Ankara’da kurulmuştur.  Şirket hisselerinin %100’ü Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği’ne aittir.

Kuruluş amacı; tarımsal faaliyetler öncelikli olmak üzere ülke ihtiyaçları doğrultusunda taşımacılık ve lojistik faaliyetleri güncel, etkili ve verimli bir şekilde yöneterek Türk ekonomisine yüksek katma değer sağlamaktır.

Tarım Kredi Lojistik; Türkiye’nin her noktasına ve yurtdışında belirli lokasyonlara taşıma ve dağıtım hizmeti vermektedir.

Tarım Kredi Lojistik’in toplamda 22 noktada şube ve irtibat bürosu bulunmaktadır.

Sunduğu hizmetlerin tamamını en geniş kapsamlı sigorta klozları ile teminat altına alan Tarım Kredi Lojistik; tüm araçlarını 7/24 online olarak takip etmektedir.

Özel sektör ve kamu kurum/kuruluşları ile de yoğun bir çalışma yürüten Tarım Kredi Lojistik A.Ş.; sektöre yön veren yenilikçi yaklaşımlarıyla çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Misyon

Kalite standartları çerçevesinde müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak memnuniyetlerini en üst seviyeye çıkaran değerli ve güven duyulan bir Türk markası olmak.

Vizyon

Profesyonel kadromuzla hizmet verdiğimiz alanda sektörel bilinirliği sağlamak ve tercih sebebi olacak bir taşıma ve lojistik firması olmak.

Uçtan Uca