Depoculuk/Entegre Depo Hizmetleri

Tarım Kredi Lojistik’in kurum/kuruluş ve şirketlere katma değer kazandırdığı diğer bir hizmetidir. Ürünlerin hammadde aşamasından üretim ortamına; üretimi gerçekleşen ürünlerin de tüketiminin gerçekleşeceği nihai son noktalarına ulaştırılması aşamalarında gerçekleşen bu stratejik süreç Tarım Kredi Lojistik tarafından etkin ve verimli bir şekilde yönetilmektedir.

Depolama faaliyetimiz; tır, kamyon, römork vb. taşıma aracının depoya geliş zamanının planlanması, aracın gelişi ve boşaltılması, ürünün depoya girişi, rafa yerleştirilmesi ve daha sonra ise müşteriden gelen talepler doğrultusunda uygun bir biçimde paketlenip depodan çıkışı, ürünün araca yüklenmesi, sevkiyat ve müşteri teslimatı aşamaları şeklindedir.

Depolarımızda bu faaliyet süreçlerinde ürünler özelliklerine göre ayrıştırılır (elleçleme). Etiketleme ve barkod  aşamasından geçen ürünler özelliklerine bağlı olarak uygun depolarda beklemeye alınır. Müşterinin sevkiyat talebine göre ürünler paketlenip yola çıkarılır. Tüm bu operasyonların her bir adımı gelişmiş Otomasyon Sistemimiz tarafından yönetilmektedir.

Uçtan Uca