YURTİÇİ TAŞIMACILIĞI

TK Lojistik, bünyesinde bulundurduğu öz mal, kiralık ve tedarikçi araçları ile Türkiye’nin her bölgesine kapalı, açık, frigo veya damperli araçlarımızla komple (full truck) ya da parsiyel (parçalı) taşıma ve dağıtım hizmeti vermektedir.

11 farklı noktada şube ve irtibat büroları olup yeni operasyon merkezleri kurulması ve şubeleşme çalışmaları hızla devam etmektedir. Taşımalarımızda; uymakla yükümlü olduğumuz Karayolları Trafik Kanunları başta olmak üzere Ticaret Kanunları, Sosyal Sigortalar Kanunları vb. hükümlerine azami ölçüde dikkat edilmektedir. Taşıma faaliyetlerimiz için güçlü bir IT altyapısı kurulmuş olup bu alanda kullanılan farklı yazılımlarımızın birbiriyle entegrasyonu sağlanarak operasyonlarımızın etkinliği ve verimliliği arttırılmıştır.

Araçlarımız 7/24 online olarak takip edilmektedir. Dolayısıyla taşımasını yaptığımız yüklerin güvenliği sıkı sıkıya takip edilerek oluşabilecek problemlere anında müdahale imkânımız olmaktadır. Hizmetlerimizin tamamı en geniş kapsamlı sigorta klozları (tüm riskler) ile teminat altına alınmıştır.

Taşımalarımızın paralelinde ihtiyaç duyabileceğiniz depo/depolama, tır- kamyon-kamyonet-loader-forklift vb. gibi ekipman desteği ve bunun yanında  hamal/hamaliye hizmetlerimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

 © 2019 Tüm hakları saklıdır. TK Taşımacılık ve Lojistik A.Ş.
TARNET