HAKKIMIZDA

TK Taşımacılık ve Lojistik A.Ş. 25 Ocak 2017 tarihinde Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği tarafından 10 Milyon TL sermaye ile Ankara’da kurulmuş olup 2018 ve 2019 yıllarında yapılan artırımlarla sermayesi 20 Milyon TL’ye çıkarılmıştır. Şirket hisselerinin %100’ü Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği’ne aittir.

Kuruluş amacımız; tarımsal alan önceliğimiz olmak üzere ülkemizin ihtiyaçları doğrultusunda taşımacılık ve lojistik faaliyetleri güncel, etkili ve verimli bir şekilde yöneterek Türk ekonomisine yüksek katma değer sağlamaktır.

TK Lojistik, bünyesinde bulundurduğu araçlarla Türkiye’nin her noktasına taşıma ve dağıtım hizmeti vermektedir.

Tüm taşımalarında uymakla yükümlü olduğu Karayolları Trafik Kanunu/Yönetmeliği ve Karayolu Taşıma Kanunu/Yönetmeliği başta olmak üzere Ticaret Kanunları ve Sosyal Sigortalar Kanunlarına hassasiyet gösteren TK Lojistik’in toplamda 11 noktada şube ve irtibat bürosu bulunmaktadır.

Sunduğu hizmetlerin tamamını en geniş kapsamlı sigorta klozları ile teminat altına alan TK Lojistik tüm araçlarını 7/24 online olarak takip etmektedir.

Özel sektör ve kamu kurum/kuruluşları ile de yoğun bir çalışma yürüten TK Taşımacılık ve Lojistik A.Ş.; sektöre yön veren yenilikçi yaklaşımlarıyla çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Misyon ve Vizyon

Kalite standartları çerçevesinde müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak memnuniyetlerini en üst seviyeye çıkaran değerli ve güven duyulan bir Türk markası olmak.

Profesyonel kadromuzla hizmet verdiğimiz alanda sektörel bilinirliği sağlamak ve tercih sebebi olacak bir taşıma ve lojistik firması olmak.

Kurumsal Katalog

TK Lojistik kurumsal kataloğunu buradan inceleyebilirsiniz.

Kurumsal Katalog

TK Lojistik; bir “Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri” iştirakidir.

 © 2019 Tüm hakları saklıdır. TK Taşımacılık ve Lojistik A.Ş.
TARNET